RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Będzie praca dla młodych 25 maja 2015

RESO Europa Service rozpoczyna rekrutację przed zbliżającymi się wakacjami. Suwalska firma zamierza zatrudnić od kilku do kilkunastu młodych studentów i absolwentów szkół wyższych. Na zgłoszenia czeka do połowy czerwca.

RESO Europa Service Sp. z o.o. to Partner Generalny łotewskiego zakładu ubezpieczeniowego – BTA Insurance Company, który reprezentuje na terenie całej Polski. Firma specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń oraz administrowaniu procesu likwidacji szkód, w tym szkód międzynarodowych. Główna siedziba RESO znajduje się w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach, gdzie na co dzień pracuje niemal 100 wykwalifikowanych profesjonalistów.

Co oferujemy?

Po pierwsze, RESO oferuje przyszłym młodym pracownikom ambitne zadania, które na pewno staną się rozwijającym i ciekawym wyzwaniem. Dlatego też poszukuje osób ambitnych oraz zdeterminowanych do poszerzania swoich horyzontów. Po drugie, zapewnia pozytywną atmosferę, przyjazną kulturę organizacji, używanie nowoczesnych technologii, międzynarodowe projekty oraz – pod kątem stricte infrastrukturalnym – bardzo nowoczesne i komfortowe warunki pracy w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach. Po trzecie w końcu, proponuje cenne doświadczenie zawodowe w prężnie rozwijającej się firmie z branży ubezpieczeniowej oraz możliwość podreperowania swego budżetu, co pozwoli usamodzielnić się młodym adeptom.

Rekrutacja obejmie większość obszarów działalności firmy. Nowi pracownicy znajdą zatrudnienie w departamencie IT, finansowo-księgowym, likwidacji szkód, obsługi klienta, sprzedaży czy departamencie prawnym.

Szukamy ambitnych osób, które nie chcą bezczynnie spędzić wakacji. Oferujemy cenne doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji – powiedział Bronisław Woźnialis, Prezes RESO Europa Service. Praca nie będzie łatwa, ale na pewno okaże się praktycznym uzupełnieniem teorii, z którą młode osoby mają do czynienia na studiach. Dzięki temu można nabyć cenne doświadczenie i realny zawód. Najlepszym osobom, które podczas swoich studiów pracowały u nas w okresie wakacyjnym, pozostawiamy drzwi szeroko otwarte na ewentualny powrót do RESO po ukończeniu edukacji – dodał.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swoich aplikacji do 15 czerwca br. na maila praca@reso.com.pl .