RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

Aktualności

  • RESO Europa Service podsumowuje 2013 rok 10 kwietnia 2014

    W 2013 roku RESO Europa Service zebrała składki brutto o wartości 96,4 mln zł, czyli o 2% więcej niż w roku poprzednim. W tym samym okresie ilość wypisanych polis spółki wzrosła do 268 tys., co daje zwyżkę o 8% w porównaniu z 2012 rokiem. W ostatnim roku liczba agentów i osób fizycznych stanowiących sieć sprzedaży RESO wzrosła do 1930 osób, zatem powiększyła się o 46,88% względem 2012 roku.

    – Mimo tendencji spadkowej na rynku, w minionym roku udało nam się zachować dynamikę sprzedaży. Ogromnym sukcesem jest także rozwinięcie sieci sprzedaży na całą Polskę, dzięki czemu oferowane przez nas produkty są dostępne w każdym regionie kraju – powiedział Bronisław Woźnialis, Prezes Zarządu RESO Europa Service.

    Ponadto w ubiegłym roku RESO Europa Service została wyróżniona m.in. „Diamentem Forbesa 2013”. Firmę doceniono, ponieważ w ostatnich latach wykazała się wysoką płynnością oraz dodatnim wynikiem finansowym i wartością kapitałów własnych. RESO Europa Service jest wyłącznym partnerem w sprzedaży i likwidacji szkód, łotewskiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego BTA Insurance Company SE. Firma posiada w swojej ofercie ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, ubezpieczenia NNW Kierowcy i Pasażerów, ubezpieczenia Graniczne, Zielone Karty, ubezpieczenia turystyczne (do Republiki Białoruś i Federacji Rosyjskiej), ubezpieczenia OC Agenta, ubezpieczenia Auto-Szyby oraz ubezpieczenia gwarancji spełnienia zobowiązań finansowych przewoźników drogowych.