RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
RESO sponsorem MKS Ślepsk Malow Suwałki 29 sierpnia 2019

RESO Europa Service Sp. z o. o. została sponsorem MKS Ślepsk Malow Suwałki. W środę, 28 sierpnia 2019 r., podpisano porozumienie, które będzie obowiązywało przez najbliższy sezon. Suwalska drużyna rozpocznie zmagania w siatkarskiej PlusLidze pod koniec października jako beniaminek, a jej pierwszym rywalem będzie aktualny mistrz Polski – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Od III ligi do PlusLigi

Klub Ślepsk Suwałki został utworzony w 2004 roku w Augustowie i rozpoczął zmagania w III lidze siatkówki. W 2009 r. klub został przeniesiony do Suwałk za namową ówczesnego Prezydenta Miasta – Józefa Gajewskiego, który obiecał odpowiednie wsparcie finansowo-organizacyjne.

10 października 2009 r. Ślepsk zadebiutował w I lidze w Suwałkach pokonując Energetyka Jaworzno 3:1. Od sezonu 2013/2014 suwalska drużyna zawsze zajmowała miejsce w pierwszej czwórce I ligi, a w minionym sezonie zdobyła mistrzostwo ligi i awansowała do PlusLigi.

Oprócz odpowiedniego poziomu sportowego, do upragnionego awansu brakowało w Suwałkach hali sportowej, która spełniałaby wymogi licencyjne do gry w jednej z najlepszych lig siatkarskich na świecie. Inwestycja Suwałki Areny jest już na ukończeniu. Wszyscy liczą na to, że będzie gotowa na pierwszy mecz w PlusLidze z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Wsparcie ze strony RESO

RESO Europa Service dołączyła do grona partnerów MKS Ślepsk Malow Suwałki. Umowa będzie obowiązywać przez najbliższy rok.

W poprzednim sezonie drużyna osiągnęła wspaniały sukces, który jest historycznym wydarzeniem także dla Suwałk. I dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z MKS Ślepsk Malow Suwałki – powiedział Bronisław Woźnialis, prezes zarządu RESO Europa Service Sp. z o. o. Wszyscy lubimy siatkówkę, jest to bardzo popularny sport w Polsce. MKS będzie grał nie tylko w Suwałkach, ale na terenie całego kraju. Na pewno będziemy śledzić poczynania drużyny, oglądać i mocno kibicować – zakończył.

Zadowolony z parafowania umowy był Wojciech Winnik, prezes klubu, który liczy na obopólną korzyść we współpracy z RESO.

Chciałbym serdecznie podziękować za zaufanie i za to, że RESO Europa Service postanowiła podjąć współpracę z naszym klubem. Cieszymy się ogromnie. Do tej pory nie mieliśmy partnera z branży ubezpieczeniowej. Patrząc na sukcesy i rozwój firmy, mam nadzieję, że dużo wspólnie skorzystamy na wzajemnej wymianie doświadczeń, a także na współpracy na poczet rozwoju klubu oraz na dalsze dobre wyniki firmy RESO – powiedział Wojciech Winnik, prezes zarządu MKS Ślepsk Malow Suwałki.

W ramach postanowień umowy logotyp RESO Europa Service znajdzie się m. in. na strojach meczowych, na bocznej płycie boiska w Suwałki Arenie, gdzie MKS będzie rozgrywać swoje domowe mecze, wzdłuż boiska na bandach reklamowych na meczach domowych i wyjazdowych, a także na telebimie oraz w formie banerów w hali.

MKS Ślepsk Malow Suwałki rozpocznie swoje zmagania w PlusLidze 26 października 2019 r. meczem domowym z aktualnym Mistrzem Polski – ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.