RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Balcia integruje się z TubaPay 17 czerwca 2019

Balcia Insurance SE rozszerza dotychczasową współpracę z Bacca. Agenci RESO Europa Service skorzystają z terminali płatniczych TubaPay. Ich klienci wygodnie opłacą składki za pomocą kart płatniczych.

TubaPay – wygoda i bezpieczeństwo transakcji

TubaPay to inteligentny i zintegrowany terminal płatniczy stworzony specjalnie dla agentów ubezpieczeniowych. Pozwala im na bezgotówkowe rozliczanie się z ubezpieczycielem i klientami, a także na wygodne raportowanie oraz przeglądanie i analizę wszystkich transakcji. Terminal umożliwia klientom opłacenie składki kartą, Blikiem, GooglePay lub ApplePay.

Gdy po raz pierwszy usłyszeliśmy o TubaPay, wiedzieliśmy, że na pewno z czasem rozszerzymy naszą współpracę z Bacca o tę nową funkcjonalność. Obecnie opłacanie jakichkolwiek zakupów kartą płatniczą lub telefonem jest standardem, którego oczekują także nasi klienci. Jest to niewątpliwe udogodnienie dla wszystkich stron: klientów, pośredników ubezpieczeniowych, jak również zakładów – powiedział Artur Stępień, dyrektor Balcia Insurance SE Oddział w Polsce.

Integracja systemu z siecią sprzedaży RESO

Zintegrowany terminal płatniczy TubaPay przyjmuje płatności za każdą polisę od zakładów ubezpieczeń, które dołączyły do systemu. Oznacza to, że jeśli agent posiada już taki terminal, to od lipca będzie mógł z niego korzystać także przy pobieraniu płatności za ubezpieczenia Balcia. Natomiast jeśli jeszcze nie jest posiadaczem terminala, kierownicy sprzedaży RESO wyjaśnią, co należy zrobić, aby móc korzystać z terminala TubaPay.

Obecnie prowadzimy ostatnie prace integracyjne naszych systemów z TubaPay. Już w lipcu agenci RESO będą mogli korzystać z tego rozwiązania przy sprzedaży produktów ubezpieczeniowych Balcia – powiedziała Inga Powichrowska, dyrektor departamentu sprzedaży RESO Europa Service Sp. z o. o. Nasi kierownicy sprzedaży regionów będą spotykać się z agentami i służyć im pomocą, zwłaszcza pod kątem technicznym. Liczymy na to, że większość naszych pośredników zdecyduje się na rozwiązanie TubaPay – dodała.

Wyższy poziom współpracy

Terminal TubaPay to ułatwienie nie tylko dla klientów, którzy mogą wygodnie opłacać polisy kartą płatniczą lub telefonem. System jest także dużym udogodnieniem dla towarzystw ubezpieczeniowych.

Integracja z TubaPay nie zajmuje dużo czasu, wspieramy ubezpieczyciela na każdym etapie. Korzyści z dołączenia do systemu są bezdyskusyjne. Dzięki TubaPay zakłady ubezpieczeń wchodzą w nowy etap rozliczeń bezgotówkowych z agentami. Minimalizują zatory płatnicze i eliminują ryzyko błędów w rozliczeniach. To wszystko przekłada się na dobre relacje i budowanie wzajemnego zaufania, które są bezcenne w dzisiejszych czasach – zauważył Cezary Świerszcz, prezes Bacca.