RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
RESO rozpoczęła kampanię plakatową 28 lutego 2019

Dom Pakiet, Biznes Pakiet oraz ubezpieczenia komunikacyjne – to trzy oferty produktowe, które w najbliższym czasie będą promowane poprzez kampanię plakatową przygotowaną przez departament marketingu i komunikacji RESO. Trzy różne grafiki systematycznie będą dostarczane przez kierowników regionalnych do agentów z sieci RESO w całej Polsce.

Kampania plakatowa została przygotowana we współpracy z agentami ubezpieczeniowymi, którzy zgłaszali potrzebę zamieszczenia w swoich biurach tego typu grafik z produktami oferowanymi przez RESO. Celem akcji jest przede wszystkim promocja trzech głównych rodzajów produktów ubezpieczeniowych Balcia, które w swojej ofercie ma RESO. Są to ubezpieczenia, na które decydują się klienci indywidualni (Dom Pakiet, ubezpieczenia komunikacyjne), jak również biznesowi i instytucjonalni (Biznes Pakiet, ubezpieczenia komunikacyjne flotowe). Celem pośrednim jest także promocja marek RESO i Balcia.

Każdy z plakatów przedstawia grafikę, a także nazwę produktu z hasłem:

Dom Pakiet – Twój dom w bezpiecznych rękach

Ubezpieczenia komunikacyjne – Obierz właściwy kierunek

Biznes Pakiet – Produkt z myślą o Twoim biznesie

Dom Pakiet to ubezpieczenie domów i mieszkań, które w standardzie oferuje szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej. Ubezpieczenia komunikacyjne to dostępne w ofercie RESO OC ppm., Auto Casco, Assistance, Auto Szyby, NNW, ubezpieczenie graniczne i Zielona Karta. Natomiast Biznes Pakiet to ubezpieczenie majątkowe przeznaczone dla przedsiębiorstw oraz podmiotów instytucjonalnych, które charakteryzuje się dużą elastycznością i dostosowaniem zakresu do konkretnego klienta.

Na plakatach znalazł się również kod QR, po zeskanowaniu którego zostaniemy przekierowani na stronę internetową dedykowaną danemu produktowi – powiedziała Joanna Szeraszewicz, starszy specjalista ds. marketingu RESO Europa Service, autorka projektów.

Osobami odpowiedzialnymi za dystrybucję materiałów graficznych są kierownicy regionalni, którzy osobiście odwiedzą agentów ubezpieczeniowych z sieci sprzedaży RESO.