RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Biznes Pakiet wyróżniony Brązowym Godłem QI 31 października 2018

Brązowym Godłem QI w programie Najwyższa Jakość Quality International 2018 został wyróżniony Biznes Pakiet. Produkt łotewskiego zakładu ubezpieczeń Balcia Insurance SE został wysoko oceniony przez Kapitułę Programu, która doceniła zaangażowanie ubezpieczyciela w doskonalenie procedur zarządzania jakością oraz realizowanie skutecznej polityki jakości. Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się w piątek, 26 października w Katowicach.

Podczas Europejskiego Forum Jakości i Innowacyjności Balcia Insurance SE została nagrodzona prestiżowym tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2018. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii QI PRODUCT – Produkt Najwyższej Jakości. Brązowym Godłem QI nagrodzono Biznes Pakiet, czyli ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz podmiotów instytucjonalnych.

Brązowe Godło QI to pierwsza nagroda, którą otrzymał nasz produkt. Biznes Pakiet pojawił się w ofercie Balcia niemal 3 lata temu i od tego momentu stale odnotowuje świetną dynamikę sprzedaży. Ta nagroda jest zwieńczeniem pracy wielu pracowników oraz naszej ośmiotysięcznej sieci pośredników ubezpieczeniowych – powiedział Artur Stępień, dyrektor Balcia Insurance SE Oddział w Polsce. Balcia oferuje bardzo dobrą ochronę ubezpieczeniową już w standardzie. Na tle rynku nasz produkt wyróżnia się elastycznością i szerokim zakresem ubezpieczenia za relatywnie niską cenę. Potrafi także zaspokoić potrzeby ubezpieczeniowe najbardziej wymagających klientów, a ta nagroda jest tego potwierdzeniem – zakończył dyrektor.

Produkt Balcia jest dostępny w sieci pośredników ubezpieczeniowych RESO Europa Service. Balcia to łotewski zakład ubezpieczeń z 25-letnim doświadczeniem, a RESO jest jego partnerem generalnym w Polsce, który zajmuje się sprzedażą oraz likwidacją szkód. Obie spółki stale powiększają swój udział na polskim rynku. Od 2009 roku Balcia i RESO były znane ze sprzedaży OC komunikacyjnego, a od trzech lat prowadzą ekspansję również w sektorze ubezpieczeń biznesowych.

Najważniejszą cechą ubezpieczenia Biznes Pakiet jest elastyczność, czyli możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Przygotowujemy produkt pod każdego klienta uwzględniając jego rzeczywiste potrzeby. Nie trzymamy się sztywno przyjętych warunków. Dajemy możliwość zniesienia franszyz we wszystkich ryzykach – zakończył Artur Stępień.

Produkt został stworzony po głębokiej analizie rynku i potrzeb docelowego klienta. Biznes Pakiet jest rozbudowany o różnego rodzaju ryzyka i klauzule dodatkowe. Stanowi również punkt wyjścia do opracowywania indywidualnych programów, warunków dla klientów różnych branż, nawet tych najbardziej wymagających.