RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Spotkanie z Agentami z Regionu 2 05 maja 2015

24 kwietnia 2015 roku w Hotelu Antoni koło Tomaszowa Lubelskiego przedstawiciele RESO Europa Service, na czele z Prezesem Zarządu Bronisławem Woźnialis, a także Kierownikami Regionu – Grzegorzem Powichrowskim i Łukaszem Czyrkiem, spotkali się z najlepszymi Agentami z Regionu 2. Spotkanie miało charakter szkoleniowo-integracyjny i było doskonałą okazją do wymiany poglądów oraz opinii na tematy związane z sytuacją panującą na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Na spotkaniu zaprezentowano dotychczasową działalność RESO Europa Service i „BTA Insurance Company” SE w Polsce, a także analizę współpracy agentów z województwa lubelskiego, podkarpackiego i części świętokrzyskiego. Zwłaszcza ta druga kwestia była niezwykle istotna, ponieważ zarówna BTA, jak i RESO Europa Service w swojej działalności kładą szczególny nacisk na budowanie pozytywnych relacji z agentami. Jest to jeden z priorytetów działalności obu firm, mający zapewnić realizację celu, którym jest długoterminowa, a zarazem skuteczna działalność na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Udało się omówić dotychczasową działalności partnerów, a także – co godne odnotowania – nowe aspekty, które mogą udoskonalić trójstronną kooperację pomiędzy BTA, RESO i naszymi Agentami Ubezpieczeniowymi. Wnioski, które płyną od Agentów są systematycznie wdrażane. Wszystko po to, by ulepszyć naszą wspólną współpracę – powiedział Bronisław Woźnialis, Prezes RESO Europa Service.

Podczas spotkania Bronisław Woźnialis podziękował Pośrednikom za długoletnią współpracę, lojalność oraz pomoc w budowie pozytywnego wizerunku RESO Europa Service na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Z województwa podkarpackiego wyróżnieni zostali:
– Marcin Czyrek
– Anna Czyż
– Ewa Górniak
– Paweł Warżel
– Janusz Pelc

Z województwa lubelskiego wyróżnieni zostali:
– Kazimierz Górniak
– Sebastian Michno
– Piotr Zgnilec
– Michał Dudziński
– Stanisław Palak

Wszystkim raz jeszcze serdecznie dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów.