RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Spotkanie z Agentami z regionu 1 17 marca 2015

W dniu 6 lutego 2015 r. zaprosiliśmy do Serw koło Augustowa najlepszych agentów z regionu 1 na spotkanie szkoleniowo – integracyjne, w którym uczestniczyli również Prezes Zarządu RESO Europa Service – Bronisław Woźnialis i Zastępca Dyrektora Oddziału „BTA Insurance Company” SE w Polsce – Artur Stępień. Przepiękna okolica i pozytywna atmosfera natchnęły uczestników do intensywnych rozmyślań na temat sytuacji panującej na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Prezentację dotyczącą działalności RESO Europa Service i „BTA Insurance Company” SE w Polsce oraz analizy współpracy z agentami z województwa podlaskiego, części województwa mazowieckiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego przeprowadził Grzegorz Powichrowski – kierownik sprzedaży regionu 1. Był również czas na dyskusję i dzielenie się wnioskami. Jako jedyni na polskim rynku ubezpieczeniowym tworzymy wyjątkowy schemat współpracy, który niesie ze sobą dużo korzyści i nowych możliwości, ale również w niektórych przypadkach stanowi nie lada wyzwanie. To przede wszystkim z tego powodu staramy się utrzymać jak najbliższy kontakt z lojalnymi partnerami. Organizowane spotkania pozwalają na omówienie tego, co było dotychczas – sukcesów, zagadnień wymagających rewizji, a także na rozważenie nowych idei, które mogą ulepszyć trójstronną kooperację pomiędzy BTA, RESO i naszymi Agentami ubezpieczeniowymi.

Przede wszystkim poprzez profesjonalne podejście partnerów, wzajemne wsparcie oraz twarde dążenie do doskonałości udało nam się wspólnie zbudować niespotykany do tej pory układ współpracy oraz osiągnąć wysokie wyniki sprzedaży. Agenci regionu 1 są jednymi z tych, którzy aktywnie towarzyszyli nam od samego początku w dziesięcioletnim procesie rozwoju RESO Europa Service. Z tego powodu Prezes Zarządu RESO Bronisław Woźnialis, Zastępca Dyrektora Oddziału „BTA Insurance Company” SE Artur Stępień i kierownik sprzedaży regionu 1 Grzegorz Powichrowski podziękowali Pośrednikom ubezpieczeniowym za długoletnią i owocną współpracę, lojalność oraz zaangażowanie w budowę wizerunku i pozycji RESO na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Wśród wyróżnionych agentów ubezpieczeniowych znaleźli się: Danuta Brzozowska, Mikołaj Chwaszczewski, Maria Karna, Dariusz Kołakowski, Marcin Łapicz – PAKIET Sp. z o.o., Józef Misiewicz, Józef Misiuk, Iwona Stypułkowska i Jarosław Gajlewicz – PALADIUM, Dariusz Warakomski.