RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
OC krótkoterminowe dostępne wyłącznie w Panelu Agenta 03 października 2017

Od dnia 3.10.2017 r. ubezpieczenie OC krótkoterminowe jest dostępne wyłącznie w elektronicznym systemie sprzedaży RESO – Panelu Agenta. Dotychczas polisa była wystawiana na drukach, natomiast teraz będzie to możliwe tylko przez system sprzedaży online. Jednocześnie wprowadza się całkowity zakaz sprzedaży produktu OCK na drukach ręcznych serii PL-OCK.

Zasady zawierania i wykonania umów obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych określa Ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Ubezpieczenie krótkoterminowe OC posiadaczy pojazdów mechanicznych jest dostępne m. in. dla właścicieli aut, którzy prowadzą działalność gospodarczą polegającą na pośredniczeniu w kupnie i sprzedaży pojazdów mechanicznych, dla właścicieli aut zarejestrowanych czasowo lub zagranicą, które docelowo mają być zarejestrowane w Polsce, dla właścicieli aut wolnobieżnych (z wyłączeniem ciągników rolniczych) oraz właścicieli pojazdów historycznych.

RESO Europa Service dotychczas oferowało OC krótkoterminowe w tradycyjnej formie sprzedaży na drukach ręcznych. Od dziś spółka uruchomiła elektroniczną sprzedaż ubezpieczeń krótkoterminowych OC ppm. (OCK). Oznacza to, że od teraz umowy ubezpieczenia OCK będzie można zawrzeć jedynie za pośrednictwem Kalkulatora OCK dostępnego w Panelu Agenta, w zakładce Sprzedaż online → OCK.

W związku z tym, od dnia 3.10.2017 r. wprowadza się zakaz sprzedaży produktu OCK na drukach ręcznych serii PL-OCK. Uprzejmie prosimy o jak najszybszy zwrot druków ręcznych (papierowych) serii PL-OCK. We wszystkich sprawach dotyczących zwrotu druków ręcznych prosimy o kontakt z p. Anną Przybycień, tel.: 87 565 45 50, email: anna.przybycien@reso.com.pl.