RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Co jest takiego wyjątkowego w 'Dom Pakiet'? 12 kwietnia 2021 08:29

W ofercie RESO dostępne jest ubezpieczenie domów i mieszkań 'Dom Pakiet'. Co jest takiego wyjątkowego w tym produkcie? Jakie są jego najważniejsze cechy, które determinują przewagę spośród dostępnych ubezpieczeń u konkurencyjnych Ubezpieczycieli?

Gdy zaczniemy zagłębiać się w Ogólne Warunki Ubezpieczenia 'Dom Pakietu', to na pierwszy plan wysuwa się jego szeroki zakres ochrony. Ryzyko przepięcia, stłuczenia szyb, czy dewastacji jest w podstawowym zakresie ochrony bez konieczności dopłaty.


Kolejnym, ciekawym rozwiązaniem jest sposób oceny ryzyka powodziowego w oparciu tylko o historię szkodową z ostatnich 10 lat. W praktyce oznacza to, że jeżeli mieszkamy w strefach powodziowych, w których przez 10 lat nie wstąpiła żadna szkoda powodziowa, to możemy ubezpieczyć taki budynek.


Innowacyjne jest również ubezpieczenie Assistance, jako rozszerzenie zakresu ochrony w ubezpieczeniu domu lub mieszkania. Konkurencja wysyła fachowców zazwyczaj tylko w przypadku, kiedy wystąpi zdarzenie losowe objęte ubezpieczeniem (czyli np. musi pęknąć rura i zalewać mieszkanie). Assistance w ubezpieczeniu mieszkania oferowanym przez RESO pomoże Klientowi wtedy, gdy dojdzie nawet do zatkania rury.


Szczególnym wyróżnikiem jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, w którym Ubezpieczyciel ponosi:

  • odpowiedzialność za wszystkie osoby zamieszkujące i nieruchomości należące do Klienta bez konieczności ich wymieniania w polisie
  • odpowiedzialność za wszystkie zwierzęta domowe, w tym psy ras niebezpiecznych w zakresie podstawowym ubezpieczenia
  • odpowiedzialność za szkody wyrządzone osobom bliskim, ale tylko tym, które nie zamieszkują z Klientem

Dom Pakiet to produkt dla osób, które szukają szerszego zakresu ochrony w atrakcyjnej cenie.