RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Balcia Insurance SE nie ogłosi upadłości 03 stycznia 2017

Wbrew pojawiającym się komentarzom w sieci, jakoby zakład ubezpieczeń, który ubezpieczył uczestniczące w niedzielnym zdarzeniu drogowym złote lamborghini, miał ogłosić upadłość, informujemy, iż Balcia Insurance SE ma się dobrze i poradzi sobie z noworoczną szkodą.

Do kolizji lamborghini z hondą doszło na skrzyżowaniu Nowego Światu z ul. Świętokrzyską w Warszawie w dniu 1 stycznia br. Jak wynika z relacji świadków oraz nagrań dostępnych w internecie, kierowca złotego lamborghini wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i pomimo prób nie udało mu się wyhamować, przez co zderzył się z nadjeżdżającą z prawej strony hondą accord.

Wydarzenie przyciągnęło uwagę wielu internautów oraz mediów. Niektórzy wróżyli nawet karierę celebryty kierowcy lamborghini, który za dobę wypożyczenia auta zapłacił 10 tys. zł oraz wpłacił 100 tys. zł kaucji. Wśród komentarzy można było znaleźć przewidywania, że “ubezpieczyciel ogłosi upadłość”.

Jak się okazało, lamborghini z amerykańskimi tablicami rejestracyjnymi było ubezpieczone w Balcia Insurance SE.

Lamborghini posiada u nas aktualną polisę ubezpieczenia granicznego, co oznacza, że RESO wypłaci odszkodowanie w imieniu Balcia Insurance SE za naprawę… hondy. Zatem wbrew pojawiającym się komentarzom w sieci, nie grozi nam upadłość – żartował Bronisław Woźnialis, Prezes RESO Europa Service.

RESO Europa Service posiada znaczący udział na polskim rynku ubezpieczeń granicznych.

Balcia Insurance SE nie ubezpieczała lamborghini w zakresie AC.

Proces likwidacji szkody hondy już się rozpoczął. RESO ma 30 dni na jego sprawne zakończenie.

Foto: tvnwarszawa.pl