RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Podpisano Porozumienie – 5 listopada odbędzie się „RESO Gala Karate” 11 października 2016

Na 25 dni przed Jubileuszem 25-lecia Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin nastąpiło podpisanie Porozumienia pomiędzy klubem a RESO Europa Service Sp. z o. o., na mocy którego spółka została Złotym Sponsorem Ogólnopolskich Mistrzostw Karate „RESO Gala Karate”.

We wtorek, 11 października 2016 roku, w siedzibie suwalskiej firmy w Parku Naukowo-Technologicznym nastąpiło podpisanie Porozumienia pomiędzy Suwalskim Klubem Karate Kyokushin oraz RESO Europa Service. Dzięki nawiązaniu współpracy spółka została Złotym Sponsorem „RESO Gali Karate”. Wydarzenie będzie miało rangę Ogólnopolskich Mistrzostw Karate, a okazją do jego zorganizowania jest Jubileusz 25-lecia Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin.

„RESO Gala Karate” odbędzie się w pierwszą sobotę listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego 2 w Suwałkach. Podczas wydarzenia fani sportu będą mieli okazję zobaczyć siedem walk na najwyższym poziomie, które stoczą najlepsi zawodnicy karate z całej Polski. Na macie zobaczymy zmagania medalistów Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski. Co istotne – w każdym pojedynku wystąpi zawodnik z Suwałk lub wychowanek Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin. Poza walkami zaprezentowane zostaną wszystkie grupy szkoleniowe suwalskiego klubu, począwszy od pięciolatków, skończywszy na seniorach, którzy specjalnie na Galę przygotowują pokaz swoich umiejętności. „RESO Gala Karate” jest wydarzeniem objętym Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk, Czesława Renkiewicza.

Porozumienie parafowali Marek Krejpcio, Prezes Zarządu Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin oraz Bronisław Woźnialis, Prezes RESO Europa Service.

Cieszę się, że tak utytułowany klub został naszym kolejnym partnerem – rozpoczął Bronisław Woźnialis, Prezes RESO Europa Service. Sukcesy Suwalskiego Klubu Karate, które rozsławiły nasze miasto w Polsce i Europie, są imponujące. Medale na mistrzostwach Europy czy Polski z pewnością są bardzo cenne, jednak najcenniejsze są wartości, których trenerzy klubu uczą na każdym treningu. Karate odgrywa niebagatelną rolę w wychowaniu dzieci i młodzieży, uczy zasad, szacunku do rywala, hierarchii oraz pokory. Karate to sztuka samoobrony, która nie toleruje agresji, a wręcz przeciwnie – pokazuje, jak należy jej unikać – powiedział Woźnialis. 25-lecie tak bogatej historii zobowiązuje, aby odpowiednio uczcić ten Jubileusz, dlatego tym bardziej cieszymy się, że RESO będzie mogła dołożyć do tego swoją cegiełkę – zakończył Prezes RESO.

Podczas uroczystego podpisania Porozumienia głos zabrał również Marek Krejpcio, Prezes Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin:

Na wstępie dziękuję Panu Bronisławowi Woźnialisowi, Prezesowi RESO Europa Service, za zainteresowanie Naszym Jubileuszem i Galą Karate. Jubileusz 25-lecia pokazuje naszą długoletnią pracę w Suwałkach. Pokazuje także nasz rozwój, od małego, niekoniecznie znanego, klubu na peryferiach Polski, do Klubu Sportowego, którego zawodnicy zdobywają medale na Mistrzostwach Polski i Europy. Nasza praca wychowawcza przez te 25 lat przełożyła się na wysoką jakość. Nasi zawodnicy z dumą propagują „Suwalską Szkołę Karate” w całej Europie – powiedział Marek Krejpcio. Dziś ja jestem dumny, że do realizacji następnego przedsięwzięcia pozyskałem tak ważnego partnera jak firma RESO. Dzięki wsparciu złotego sponsora – „RESO Gala Karate” będzie imprezą na godnym i wysokim poziomie. Suwalczanie będą mogli zobaczyć to na własne oczy już 5 listopada w hali OSiR – dodał Krejpcio.

Suwalski Klub Karate Kyokushin powstał 20 listopada 1991 roku z inicjatywy Marka Krejpcio, który od początku pełni funkcję Prezesa Zarządu organizacji. Klub funkcjonuje w ramach stowarzyszenia, którego głównym celem jest prowadzenie treningów karate i ogólnorozwojowych dla dzieci od piątego roku życia, młodzieży i dorosłych, a także wychowywanie dzieci i młodzieży w zgodzie z wartościami, tradycją i zasadami tej japońskiej dyscypliny sportu.

SKKK zrzesza obecnie około 150 członków, głównie dzieci i młodzież. Przez wszystkie lata działalności zawodnicy Klubu zdobyli medale na zawodach o randze Mistrzostw Wojewódzkich, Makroregionu, Pucharu Polski i Mistrzostw Polski, a także na turniejach międzynarodowych i Mistrzostwach Europy. W 2015 roku Suwalski Klub Karate Kyokushin po raz pierwszy w historii został jednocześnie drużynowym Mistrzem Polski seniorów oraz drużynowym Mistrzem Polski juniorów.