RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Ambitna praca na wakacje 22 czerwca 2016

Wakacje to okres wzmożonego zapotrzebowania na rynku pracy. Zainteresowani mogą przebierać w ofertach, ponieważ ogłoszeń o pracę jest dużo i dotyczą niemal każdej branży. Oczekiwania kandydatów są coraz wyższe, zwłaszcza wśród osób młodych, dla których samo „podreperowanie swego budżetu” już nie wystarcza. Młodzi chcą zaspokajać własne ambicje poprzez realizację ciekawych projektów, a także zbieranie wartościowego doświadczenia zawodowego. Jedną z suwalskich firm, która da im taką możliwość, jest RESO Europa Service. Suwalska firma czeka na zgłoszenia kandydatów do końca czerwca.

Jak co roku, RESO rozpoczyna rekrutację przed zbliżającymi się wakacjami. Spółka zamierza zatrudnić od kilku do kilkunastu młodych studentów i absolwentów szkół wyższych. Oprócz możliwości podreperowania swego budżetu, RESO oferuje ciekawe i ambitne zadania, pozytywną atmosferę oraz przyjazną kulturę organizacji w międzynarodowym składzie pracowników, komfortowe warunki pracy, możliwość bezpłatnego korzystania z karnetu na siłownię oraz zajęcia sportowe, a przede wszystkim możliwość zdobycia bardzo cennego doświadczenia w rozwijającej się firmie z branży ubezpieczeniowej.

Rekrutacja obejmie większość obszarów działalności firmy. Nowi pracownicy znajdą zatrudnienie w departamencie finansowo-księgowym, rozliczeń, likwidacji szkód czy sprzedaży.

Co istotne – każdy, kto zakwalifikuje się do pracy w okresie wakacyjnym w RESO, będzie miał duże szanse na uzyskanie stałego zatrudnienia. Obecnie w RESO pracuje na stałe 6 osób, które dołączyły do nas podczas ostatnich wakacji. To połowa spośród wszystkich osób, które pierwotnie miały być z nami tylko w okresie lipca i sierpnia – powiedział Bronisław Woźnialis, Prezes Zarządu RESO Europa Service. Najlepsze osoby, które podjęły u nas pracę w okresie wakacyjnym, zawsze mają drzwi szeroko otwarte na ewentualny powrót do RESO po ukończeniu edukacji – dodał.

Praca w firmie z branży ubezpieczeniowej na pewno okaże się praktycznym uzupełnieniem teorii, z którą młode osoby mają do czynienia na studiach. Dzięki temu można nabyć cenne doświadczenie i realny zawód. Kierując się wyborem miejsca pracy w okresie wakacyjnym warto zastanowić się, jakie korzyści osiągniemy decydując się na daną firmę. Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej z pewnością będzie dobrym krokiem dla ambitnych osób, które wchodzą na rynek pracy i rozpoczynają swoje kariery – powiedziała Monika Kossakowska, starszy specjalista ds. kadr i płac w RESO Europa Service.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swoich aplikacji do 30 czerwca br. na maila praca@reso.com.pl .

RESO Europa Service to spółka prowadząca działalność w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i likwidacji szkód. Jest Partnerem Generalnym „BTA Insurance Company” SE w Polsce – łotewskiego zakładu ubezpieczeniowego, z którym współpracuje od 2009 roku. Główna siedziba RESO znajduje się w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach, gdzie na co dzień pracuje ponad 100 wykwalifikowanych profesjonalistów. O RESO było ostatnio głośno w kontekście I Festiwalu Biegowego w Suwałkach, czyli „RESO Suwałki 10,5”. Suwalska spółka jest sponsorem generalnym zawodów biegowych, które są organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach w każdą pierwszą sobotę po Bożym Ciele.