RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Biegnij w “RESO Suwałki 10,5”! 27 kwietnia 2016

Trwają zapisy do „RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania”. Na liście zgłoszeniowej widnieje już niemal 150 nazwisk. Do wydarzenia pozostało jeszcze 31 dni, ale już teraz warto zapewnić sobie start w zawodach.

„RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania” to największa tegoroczna impreza biegowa, która odbędzie się w północno-wschodniej Polsce. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zadeklarował, że suwalski bieg będzie wydarzeniem cyklicznym i będzie się zawsze odbywać w pierwszą sobotę po Bożym Ciele. W tym roku przypadnie w dniu 28 maja. W 2017 roku będzie to 17 czerwca, zaś w 2018 – 2 czerwca. Do tego czasu zawody będą się nazywać „RESO Suwałki 10,5”. Podpisując stosowne porozumienie z OSiR Suwałki, RESO zapewniła sobie miano sponsora generalnego na najbliższe trzy lata.

Suwalski event wyróżnia bez wątpienia wyjątkowa sceneria wydarzenia, bowiem rywalizacja będzie odbywać się od późnych godzin popołudniowych do nocy. Atestowana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki trasa będzie wiodła historycznym traktem Petersburg-Warszawa, wzdłuż którego rozwinął się zabytkowy układ przestrzenno-urbanistyczny miasta.

Podczas „RESO Suwałki 10,5″ odbędzie się rywalizacja przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, a także biegi dla debiutantów (Suwalskie debiuty – 3,5 km), biegi drużynowe i bieg główny na dystansie 10,5 km. W tej ostatniej dyscyplinie ujrzymy Jana Huruka, olimpijczyka z Barcelony, jednego z najlepszych zawodników w historii polskiego męskiego maratonu.

Przewidywana pula nagród w tegorocznej edycji „RESO Suwałki 10,5″ wynosi 10.000 PLN.

Całe wydarzenie zakończy koncert, podczas którego nie zabraknie przeboju „We are the champions” dedykowanego dla wszystkich uczestników „RESO Suwałki 10,5″.

Na stronie zawodów – www.resosuwalkibieg.pl można dokonywać zapisów. Tutaj jest dostępny formularz zgłoszeniowy. Mamy możliwość wyboru trzech konkurencji: Suwalska Ćwiartka 10.5 (bieg główny), Pogodne Suwałki Team (sztafeta biznesowa, trzy osoby po 3,5 km) oraz Suwalskie Debiuty (dystans 3,5 km).

Serdecznie zapraszamy!