RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
RESO sponsorem Akademii 2012 14 stycznia 2016

RESO Europa Service Sp. z o. o. została sponsorem Stowarzyszenia „Akademia 2012” w Suwałkach. 14 stycznia 2016 roku w siedzibie suwalskiej spółki umowę parafowali Bronisław Woźnialis, Prezes Zarządu RESO oraz Wojciech Kowalewski, Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Promocji Sportu i Rekreacji „Akademia 2012”. Na mocy porozumienia RESO będzie wspierać szkółkę piłkarską przez najbliższy rok.

Zaangażowanie RESO we wsparcie Akademii jest efektem satysfakcjonującej współpracy w dotychczasowym wymiarze. W przeszłości suwalska spółka wspierała już „Akademię 2012” przy organizacji konkretnych projektów, takich jak „Moje Małe Mistrzostwa 2015”, w których wzięło udział niemal 600 dzieci, czy „Mikołajkowy Turniej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego”, który na początku grudnia przyciągnął do Suwałk wiele drużyn z Polski i Litwy. Z początkiem 2016 roku RESO została stałym Partnerem „Akademii”, formalizując współpracę oraz zapewniając Stowarzyszeniu regularne wsparcie finansowe przez najbliższy rok.

Jesteśmy dumni, że możemy zostać sponsorem „Akademii 2012” w Suwałkach. W swojej działalności RESO zawsze funkcjonowała wykorzystując niestandardowe i innowacyjne rozwiązania. Takie podejście jest również widoczne w działalności Stowarzyszenia Wojciecha Kowalewskiego, które skutecznie promuje sport wśród dzieci nie tylko w Suwałkach, ale w całym regionie północno-wschodniej Polski. „Akademia 2012” zawsze prezentowała wysoki poziom szkoleniowy oraz wychowawczy, zapewniając przy tym wiele atrakcji i dobrą zabawę swoim adeptom. Taki model nam odpowiada, dlatego wspieramy „Akademię” – powiedział Bronisław Woźnialis, Prezes Zarządu RESO Europa Service.

Zadowolenia z podpisania umowy nie krył Wojciech Kowalewski, Prezes Stowarzyszenia „Akademia 2012”:

Cieszymy się niezmiernie, że poprzez pracę i pasję zaangażowaną w realizację projektów Stowarzyszenia „Akademia 2012” zdobyliśmy zaufanie tak rozpoznawalnej i prężnej firmy, jaką jest RESO Europa Service. Dotychczasowa nasza współpraca zaowocowała już wieloma udanymi projektami, które przede wszystkim mają na celu stwarzanie warunków do rozwoju dzieci i młodzieży w kierunku piłki nożnej, jak również szeroko pojętą edukację i wychowanie. Firma RESO Europa Service dołączając do grona sponsorów i partnerów Stowarzyszenia Na Rzecz Promocji Sportu i Rekreacji „Akademia 2012” umacnia podstawy naszego działania zarówno w sferze organizacyjnej, jak i finansowej, co pozwala nam odważnie spoglądać w przyszłość i wkładać jeszcze więcej wysiłku i pracy w rozwój i realizację projektów naszego stowarzyszenia. Nie ukrywam, że z dużą satysfakcją wypowiadam słowa: RESO Europa Service gra z Akademią 2012!

Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Sportu i Rekreacji „Akademia 2012” to organizacja, której celem jest m. in. działanie na rzecz rozwoju sportu i rekreacji, wychowanie i edukacja dzieci i młodzieży poprzez sport, a także propagowanie zdrowego trybu życia. Oprócz regularnych treningów, Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez organizację krajowych i międzynarodowych imprez sportowych i rekreacyjnych. Obecnie na treningi do szkółki piłkarskiej uczęszcza niemal 260 dzieci w różnych kategoriach wiekowych.

RESO Europa Service Sp. z o. o. to suwalska spółka, która zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, a także likwidacją szkód dla łotewskiego zakładu ubezpieczeniowego BTA Insurance Company SE, z którym współpracuje od 2009 roku pełniąc rolę Partnera Generalnego na terenie Polski.