RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
V Mikołajkowy Turniej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego 04 grudnia 2015

Najbliższy weekend będzie prawdziwą frajdą dla sympatyków piłki nożnej w Suwałkach. 4 grudnia startuje RESO Suwałki Football League, natomiast 5 i 6 grudnia odbędzie się V Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego. RESO Europa Service jest sponsorem obu sportowych wydarzeń.

Turniej organizowany przez Stowarzyszenie „Akademia2012” w Suwałkach, którego Prezesem jest wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej Wojciech Kowalewski. W zawodach wezmą udział drużyny piłkarskie rocznika 2007 takich klubów jak: Lechia Gdańsk, Varsovia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Tauras Kowno, BAP Wilno, AP Czereś Sport Olsztyn, Akademia 2012 oraz AP Wigry Suwałki.

Patronat honorowy zawodom udzielili między innymi Minister Sportu i Turystyki, Prezydent Miasta Suwałk oraz Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Gościem specjalnym na Turnieju będzie Marcin Dorna – trener Reprezentacji Polski U-21.

RESO Europa Service została sponsorem Turnieju.

Serdecznie zapraszamy na rozgrywki, które odbędą się w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2 oraz w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach przy ul. Pl. Mickiewicza 3. Zawody rozpoczną się w sobotę, 5 grudnia br., o godz. 9:00.