RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Startuje RESO Suwałki Football League 02 grudnia 2015

W najbliższy piątek, 4 grudnia 2015 roku, odbędzie się inauguracja Suwałki Football League – amatorskich rozgrywek w piłce nożnej halowej, w których weźmie udział 14 drużyn. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. RESO Europa Service została Sponsorem Generalnym zawodów, które od sezonu 2015/2016 będą się nazywać RESO Suwałki Football League.

Nadchodząca trzecia edycja rozgrywek niesie ze sobą kilka ważnych zmian. Najistotniejszą jest zaangażowanie się RESO, która została Sponsorem Generalnym zawodów. Stąd też liga przyjęła nazwę RESO Suwałki Football League. Kolejną zmianą jest miejsce rozgrywania spotkań. Od teraz wszystkie meczę odbędą się w największej sali sportowej w Suwałkach – hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mecze rozgrywane będą w piątkowe wieczory – z wyjątkiem dwóch kolejek, które toczyć się będą w sobotę. Rozgrywki będą prowadzone w systemie ligowym, tj. „każdy z każdym” bez rundy rewanżowej. Drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów, otrzyma nagrodę główną o wartości 2000 zł, okazały puchar oraz tytuł Mistrza RESO Suwałki Football League.

– Przed nami 13 ekscytujących kolejek piłkarskich. Poprzednie edycje pokazały, że pomimo, iż są to rozgrywki amatorskie, drużyny prezentują bardzo wysoki poziom. Wspieramy to przedsięwzięcie suwalskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ponieważ doceniamy jego wkład w sport amatorski w Suwałkach – powiedział Bronisław Woźnialis, Prezes Zarządu RESO Europa Service.

27 listopada br. odbyło się spotkanie organizacyjne w Sali konferencyjnej suwalskiego Aquaparku, gdzie dokonano losowania par w poszczególnych kolejkach.

Poniżej zestawienie par 1 kolejki RESO Suwałki Football League:

  1. 19:30 ALP MATRIX – UKS RUTKA-TARTAK SUWALKING
  2. 20:00 AUTOLAND – BIO-PROFIL SPA
  3. 20:30 PEC SP. Z O.O. – EURO OKNO
  4. 21:00 AUTO-WIGRY – EUROMASTER
  5. 21:30 COMMERCE – AGRODEALER
  6. 22:00 AZS PWSZ SUWAŁKI – SALAG
  7. 22:30 AR-TIR – RODZICE AP WIGRY SUWAŁKI