RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
RESO nagrodzona podczas Gali „Polska Przedsiębiorczość” 30 listopada 2015

RESO Europa Service została nagrodzona podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość 2015”, która odbyła się 28 listopada 2015 roku w Warszawie. Suwalska spółka otrzymała dwie nagrody. Wyróżnienia odebrał Bronisław Woźnialis, Prezes Zarządu RESO.

Podczas ostatniej soboty, w jednym z warszawskich hoteli, odbyła się uroczysta Gala „Polska Przedsiębiorczość 2015”, podczas której wyróżniono najlepsze firmy z poszczególnych branż. Wśród laureatów znalazła się również RESO Europa Service, która otrzymała nagrody w dwóch kategoriach.

Pierwszym wyróżnieniem była I Nagroda w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Usługi Ubezpieczeniowe. Tytuł „Firmy Roku 2015” przyznano decyzją Rady Programowej i Kapituły Plebiscytu.

Drugim wyróżnieniem okazała się Nagroda Specjalna w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Firma. Nominację w tej kategorii otrzymały firmy, które działają na polskim rynku przynajmniej od 10 lat.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obu wyróżnień. Każdego dnia ciężko pracujemy, aby rozwijać spółkę i odnosić sukcesy. Takie nagrody to potwierdzenie tego, że efekty naszej pracy są dostrzegane i doceniane – powiedział Bronisław Woźnialis, Prezes Zarządu RESO Europa Service.

Organizatorami plebiscytów byli Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług. Konkursy zostały zrealizowane w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. Nad wydarzeniem Patronat Honorowy objęły m. in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.