RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Jubileusz 10-lecia RESO 14 października 2015

W minioną sobotę, 10.10.2015 roku, RESO Europa Service świętowała 10-lecie swojej działalności. Jubileusz był doskonałą okazją do zaprezentowania historii firmy, podsumowania dotychczasowych wyników oraz podziękowań. Gościom suwalskiej spółki czas umilił występ zespołu Brathanki.

Oficjalna część Jubileuszu 10-lecia RESO rozpoczęła się w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach od zaprezentowania filmu, który został nagrany specjalnie na tę okazję. Dzięki jego obejrzeniu Goście zostali zapoznani z kulisami założenia RESO, a także imponującymi wynikami rozwoju firmy, która w 2005 roku zatrudniała 4 osoby, a obecnie jest jednym z największych pracodawców z sektora prywatnego na Suwalszczyźnie. W ciągu 10 lat RESO zaufało ponad 1,9 mln Klientów, a zebrany przypis wyniósł ponad 0,5 mld złotych. W tym czasie spółka powiększyła również swoją sieć sprzedaży, współpracując obecnie z niemal 3,3 tys. pośrednikami ubezpieczeniowymi. Po emisji filmu głos zabrali członkowie zarządu RESO Europa Service: Bronisław Woźnialis, Prezes Zarządu oraz Lauris Boss, Członek Zarządu. W swoich przemówieniach skupili się głównie na podziękowaniach kierowanych do partnerów, klientów oraz pracowników, których wkład w rozwój firmy docenili szczególnie. Jak zauważył Prezes Zarządu RESO: Najważniejszą rzeczą w ciągu 10-letniej działalności RESO było i jest trzymanie się przyjętych w 2005 roku zasad. Aby biznes był stabilny – patrząc ze strony RESO – to muszą być zadowoleni wszyscy uczestnicy procesu: Klient – bo kupił dobry produkt w konkurencyjnej cenie, BTA – bo osiągnęło oczekiwany zysk z działalności w Polsce, i RESO, które dzięki temu mogło się rozwijać i odnosić sukcesy.

Po wystąpieniach Zarządu swój najlepszy repertuar zaprezentowała muzyczna gwiazda sobotniego wieczoru – zespół Brathanki. Po koncercie Jubileusz RESO był kontynuowany w jednym z suwalskich hoteli, w którym oddano głos dla Gości. Podziękowań, gratulacji oraz życzeń nie było końca.