RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
10-lecie RESO Europa Service 15 września 2015

W tym roku RESO Europa Service obchodzi 10-lecie działalności. Na uroczystości jubileuszowej wystąpi m. in. zespół Brathanki. W związku ze swoimi urodzinami suwalska firma przewidziała liczne niespodzianki oraz nagrody.

Uroczysty jubileusz odbędzie się 10 października 2015 roku w Suwałkach. Podczas oficjalnego spotkania nie zabraknie również części rozrywkowej, o którą zadba zespół Brathanki. I to właśnie z występem tej popularnej i lubianej grupy wiążą się nagrody przygotowane przez RESO.

Z okazji swoim dziesiątych urodzin RESO postanowiło zorganizować konkurs dla swoich Klientów. Wystarczy, że w dniach od 9 września do 7 października 2015 roku zakupią Państwo polisę na ubezpieczenie domu lub mieszkania („Dom Pakiet”) lub ubezpieczenie Auto Casco dla swego samochodu, aby móc wygrać podwójne zaproszenie na koncert zespołu Brathanki, który odbędzie się w sobotę 10.10.2015 w Suwałkach.

W puli nagród jest 20 podwójnych zaproszeń na koncert. 10 zaproszeń trafi dla pierwszych 10 osób, które wykupią polisę Dom Pakiet. 10 pozostałych zaproszeń otrzyma 10 osób, które jako pierwsze wykupią polisę Auto Casco. Wszyscy pozostali Klienci, którzy pozyskają którąś z polis, otrzymają upominki – urodzinowe niespodzianki RESO.

Ogłoszenie cząstkowych wyników konkursu nastąpi w każdy piątek na profilu RESO w serwisie społecznościowym Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/ResoEuropaService. Nagrody w postaci podwójnych zaproszeń na Koncert urodzinowy RESO zwycięzcy będą mogli odebrać w Siedzibie RESO najpóźniej do dnia 09.10.2015.