RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Jubileusz Stowarzyszenia Przewoźników Podlasia 17 czerwca 2015

W dniu 12.06.2015 roku przedstawiciele RESO Europa Service uczestniczyli w wyjątkowej uroczystości, którą zorganizowało Stowarzyszenie Przewoźników Podlasia w Białymstoku. Okazją do spotkania było 15-lecie Stowarzyszenia, inauguracja jego nowej siedziby oraz poświęcenie sztandaru.

Władysław Żero, Prezes Stowarzyszenia Przewoźników Podlasia, nie krył dumy z Domu Przewoźnika, którego budowa została rozpoczęta 25 października 2013 r. Nowy budynek będzie służyć jako miejsce spotkań Przewoźników. Znajdą się tam również biura podlaskich firm transportowych i innych.

– Stowarzyszenie Przewoźników Podlasia świętowało swoje 15-lecie. Obecnie zrzesza ponad 160 firm transportowych z naszego regionu. Jego celem jest integrowanie środowiska przewoźników, obrona ich interesów oraz pomoc prawna w zakresie działalności. Myślę, że między innymi liczba członków Stowarzyszenia świadczy o aktywnym działaniu jego władz i wszystkich członków oraz o skutecznej i korzystnej realizacji tych celów – relacjonowała obecna na uroczystości Inga Woźnialis, p. o. Dyrektora Departamentu Sprzedaży RESO Europa Service. Stowarzyszenie jest również naszym wieloletnim Partnerem, między innymi w sprzedaży ubezpieczeń skierowanych do Przewoźników. Dlatego szczególnie miło było mi uczestniczyć w tej szczególnej dla Stowarzyszenia chwili – dodała.

Gratulujemy Władzom i wszystkim członkom Stowarzyszenia oraz życzymy wielu sukcesów!