RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Z korzyścią dla naszych klientów – sprzedaż ratalna BACCA 16 kwietnia 2015

RESO Europa Service i “BTA Insurance Company” SE stawiają na komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Chcąc zapewnić zakup produktów ubezpieczeniowych BTA przy maksymalnym odciążeniu budżetów domowych, oferujemy wyjątkowo elastyczny system sprzedaży ratalnej. Jest to możliwe dzięki współpracy RESO i BTA z firmą BACCA, które wspólnie stworzyły unikatowe i bezpieczne dla naszych klientów zasady płatności.

Główne zalety to:

  • niskie raty,
  • łatwa spłata w 2,4 lub nawet 11 ratach,
  • minimum formalności.

Decydując się na system ratalny BACCA nie muszą Państwo kontrolować harmonogramu płatności kolejnych rat. Komfort ten zapewniony jest dzięki możliwości korzystania z opcji polecenia przelewu, bez pierwszej wpłaty u Agenta. Raty spłacają się same, a w razie zakłóceń rozliczeniowych wysyłane jest powiadomienie sms.

Dodatkowo przy zakupie ubezpieczenia w tym systemie wymagamy jedynie dowodu osobistego oraz danych rachunku bankowego, bez zbędnych zaświadczeń i dokumentacji.

System sprzedaży ratalnej BACCA jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób fizycznych jak również prowadzących działalność gospodarczą. Dostępny jest on przy zakupie najbardziej popularnych rodzajów ubezpieczeń.

Dowiedz się więcej.