RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
RESO podpisała długofalową umowę o współpracy z Suwalskim Ośrodkiem Kultury 13 listopada 2018

We wtorek, 13 listopada Bronisław Woźnialis, prezes zarządu RESO Europa Service Sp. z o. o. podpisał długoletnią umowę o współpracy z przedstawicielkami Suwalskiego Ośrodka Kultury. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Suwałkach popularyzujące długoletnią partnerską realizację projektów pomiędzy instytucją kultury a lokalnym biznesem. Wsparcie ważnych działań artystycznych o zasięgu ponadlokalnym i międzynarodowym przez RESO – Mecenasa Kultury Suwałk i Partnera Suwalskiego Ośrodka kultury – podniesie ich rangę i poszerzy zasięg.

RESO Europa Service, w ramach współpracy, obejmie mecenatem między innymi: Koncert Noworoczny Suwalskiej Orkiestry Kameralnej, festiwal Soulwałki Gospel Workshop, Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier”, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek”, Suwałki Blues Festival, Przegląd Zespołów Muzycznych „Na Dywaniku u Marii” oraz Międzynarodowe Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”.

Umowa uporządkuje relacje i zapewni komfort oraz stabilizację Suwalskiemu Ośrodkowi Kultury przy organizacji ważnych wydarzeń kulturalnych w ciągu najbliższych trzech lat. A spółce umożliwi uczestnictwo w wydarzeniach artystycznych, adresowanych do ambitnych odbiorców – podkreślił Bronisław Woźnialis.

Jest to umowa o wzajemności. Będziemy promować firmę RESO Europa Service jako Mecenasa Kultury Suwałk i Partnera Suwalskiego Ośrodka Kultury – powiedziała Alicja Andrulewicz, dyrektor Suwalskiego Ośrodka Kultury. Jest to umowa historyczna, ponieważ jeszcze nigdy Ośrodek Kultury nie podpisał z biznesem suwalskim umowy wieloletniej, długofalowej oraz wypracowanej w szczegółach jeżeli chodzi o finanse, nazwy wydarzeń i działania marketingowe, jakie będziemy wykonywać na rzecz RESO. Taka kompleksowa umowa pozwala nam na rozwój wydarzeń – dodała dyrektor SOK.

RESO Europa Service to suwalska spółka, która zajmuje się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych oraz likwidacją szkód. W ostatnich latach spółka jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na polskim rynku ubezpieczeniowym. RESO ponadto angażuje się w liczne inicjatywy społeczne, kulturalne czy sportowe, co zostało docenione przez Prezydenta Suwałk Czesława Renkiewicza, który w 2018 roku przyznał firmie tytuł honorowego „Mecenasa Kultury Suwałk”. Od kilku lat RESO wspiera Suwalski Ośrodek Kultury przy realizacji ważnych wydarzeń kulturalnych. Umowa podpisana we wtorek, 13 listopada jest potwierdzeniem tej znakomicie rozwijającej się współpracy.

Suwalski Ośrodek Kultury jest największą instytucją kultury na Suwalszczyźnie oraz nowoczesnym centrum życia kulturalnego Suwałk i regionu. Dysponując nowoczesną infrastrukturą, innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i świetnie przygotowaną kadrą prowadzi zróżnicowaną działalność animacyjno-edukacyjną, ułatwiając mieszkańcom kontakt ze sztuką, ale też rozwijając ich ekspresję twórczą i kreatywność. Na scenie SOK występowali światowej sławy artyści. Ośrodek jest organizatorem szeregu różnorodnych wydarzeń kulturalnych, dzięki którym Suwałki są rozpoznawalnym ośrodkiem w regionie i Polsce.