RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
RESO wydaje bluesową płytę i zaprasza na koncert RESO Blues Night 04 lipca 2018

RESO Europa Service Sp. z o. o. wydała drugą na przestrzeni ostatnich miesięcy płytę muzyczną. Krążek „RESO Blues&Ballads” został nagrany przez zespół Art Blues Band, którego liderem jest Artur Stępień, członek zarządu suwalskiej spółki. Fani bluesa będą mogli wysłuchać na żywo występów grupy podczas Suwałki Blues Festival 2018. Pierwszy koncert pn. „RESO Blues Night” odbędzie już w czwartek 5 lipca o godz. 23:00 w Austerii Rozmarino.

Suwałki są miastem bluesa! Przekonał się o tym każdy, kto choć raz spędził tu drugi lipcowy weekend w ciągu ostatnich 10 lat. W tym okresie odbywa się Suwałki Blues Festival – największy plenerowy festiwal bluesowy w Polsce, a muzyka rozbrzmiewa na suwalskich ulicach niemal całą dobę.

Organizatorem festiwalu jest Suwalski Ośrodek Kultury, który przy wsparciu miasta oraz lokalnych firm od lat promuje bluesa w regionie. Od pewnego czasu pomaga mu w tym RESO Europa Service, spółka z branży ubezpieczeniowej oraz znany Mecenas Kultury w Suwałkach.

Udana współpraca SOK i RESO wsparta muzyczną pasją Artura Stępnia, dyrektora Balcia Insurance SE i zarazem członka zarządu RESO, zaowocowała powstaniem nowego zespołu Art Blues Band, powołanego specjalnie z myślą o SBF2018. W składzie grupy znajdują się dawni przyjaciele ze sceny. Część z nich występowała wspólnie m. in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz za granicą: w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Austrii, Szwecji, Norwegii, Czechach, Słowacji oraz Rosji.

RESO Blues Night

Zespół Art Blues Band zagra dwa koncerty podczas tegorocznej edycji Suwałki Blues Festival. Pierwszy koncert odbędzie się w ramach projektu RESO Blues Night w czwartek o godz. 23:00 w Austerii Rozmarino. Zespół wykona program, w którym znajdą się zarówno własne kompozycje, jak i covery znanych standardów bluesowych (polskich i zagranicznych).

RESO Blues Night będzie podzielony na dwa bloki koncertowe zespołu Art Blues Band. W przerwie zaprezentują się młodzi radomscy muzycy z zespołu Yate. Po występie obu zespołów tradycyjnie możemy spodziewać się jam session do samego rana.

Drugi występ Art Blues Band odbędzie się w piątek o godz. 15:00 na Placu im. Marii Konopnickiej.

Wygraj płytę „RESO Blues&Ballads”

Na obu koncertach Art Blues Band zagra utwory ze swojej nowej płyty pt. „RESO Blues&Ballads”. Krążek jest kompilacją utworów bluesowych i akustycznych ballad, wykonywanych przez zespoły Art Blues Band oraz Pod Strzechą, w których występuje Artur Stępień. Wydawcą płyty została firma RESO Europa Service.

Płyta nie trafi do otwartej sprzedaży, jednak można ją pozyskać biorąc udział w naszym konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie na profilu RESO na facebooku. Płytę wyślemy dla pierwszych 20 osób, które w komentarzu napiszą poprawną odpowiedź.