RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Inauguracja kolejnej edycji RESO Suwałki Football League 21 listopada 2017

9 miesięcy i jeden dzień czekali piłkarscy kibice w Suwałkach na wznowienie kolejnej edycji RESO Suwałki Football League. Inauguracja nowego sezonu amatorskich rozgrywek piłki halowej odbyła się 17 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. RESO Europa Service już po raz trzeci została sponsorem tytularnym zawodów.

Rozgrywki piłki nożnej halowej na poziomie amatorskim to już w Suwałkach tradycja. Zawody – z krótką przerwą – odbywają się od wielu lat i cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno piłkarzy-amatorów, jak i kibiców, którzy odwiedzają halę w piątkowe wieczory, aby dopingować swoje ulubione drużyny.

W tym roku do walki o Mistrzostwo RESO Suwałki Football League przystąpiło 12 drużyn, w składzie których znajduje się wielu zawodników z drugo- i trzecioligową przeszłością. Wysoki poziom sportowy przejawia się w widowiskowej grze oraz dużej ilości pięknych goli.

Nowy sezon RSFL rozpoczął się w miniony piątek. Zanim jednak przystąpiono do rywalizacji sportowej, odbyła się krótka inauguracja ligi z udziałem Waldemara Borysewicza, Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach – organizatora rozgrywek oraz Tomasza Szyszko, przedstawiciela RESO Europa Service – sponsora tytularnego ligi.

RESO Europa Service już po raz trzeci wspiera amatorskie rozgrywki piłkarskie w Suwałkach, które moim zdaniem nie ustępują zaangażowaniem i determinacją zawodników oraz pięknymi golami ligom profesjonalnym. To, co z pewnością powinno odróżniać naszą ligę od zawodów profesjonalnych to dobra zabawa, rozgrywanie meczów w przyjaznej atmosferze oraz gra w duchu fair play – powiedział Tomasz Szyszko, starszy specjalista ds. marketingu RESO Europa Service. – Jak głosi hasło Polskiego Związku Piłki Nożnej – Łączy nas piłka, zatem bawmy się nią! Życzę Państwu jak najwięcej ciekawych pojedynków, wielu pięknych bramek oraz dużo pozytywnych piłkarskich emocji! – zakończył swoje przemówienie Szyszko.

Mecze w ramach RESO Suwałki Football League odbywać się będą w systemie każdy z każdym, bez rewanżu, co oznacza, że rozegranych zostanie 66 meczów w 11 kolejkach. Spotkanie trwa łącznie 24 minuty – dwie połowy po 12 minut. Rywalizacja odbywa się w hali OSiR w Suwałkach w piątkowe wieczory.

Po rozegraniu pierwszej kolejki liderem rozgrywek została drużyna Rodziców i Trenerów AP Wigry Suwałki. Poniżej przedstawiamy komplet wyników:

Wyniki I kolejki RESO Suwałki Football League:

AUTO LAND & ALP – VIZO OCIEPLANIE PIANĄ UKS RUTKA TARTAK 4:1 (3:0)

AGRODEALER – RODZICE i TRENERZY AP WIGRY SUWAŁKI 0:5 (0:2)

SZKARNULIS TEAM – AUTO WIGRY 1:1 (1:0)

ALBATROS RACZKI – FABRYKA MEBLI FORTE 2:3 (0:0)

COMMERCE – 14 DYWIZJON 0:3 (0:2)

AZS PWSZ SUWAŁKI – PEC SUWAŁKI 3:2 (2:2)

Więcej informacji na temat RESO Suwałki Football League można znaleźć na stronie www.footballsuwalki.pl.