RESO EUROPA SERVICE Sp. z o.o.

  • Phone: (+48) 87 565 4444
  • Mail: biuro@reso.com.pl
  • Website: www.reso.com.pl
  • Address: ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki
Zakończyły się rozgrywki RESO Suwałki Football League

W miniony piątek zakończyły się rozgrywki amatorskiej ligi piłkarskiej RESO Suwałki Football League. Od połowy listopada przez trzy miesiące towarzyszyły nam ogromne emocje, które mogliśmy przeżywać w piątkowe wieczory w hali OSiR w Suwałkach. Zwycięzcą ligi został 14 Dywizjon, a podium uzupełniły zespoły Commerce oraz Szkarnulis Team. Gala Mistrzów, podczas której odbyło się nagrodzenie zespołów, odbyła się dzień później.

RESO Suwałki Football League to amatorskie rozgrywki piłki nożnej halowej. W ostatniej edycji o końcowy triumf rywalizowało 12 drużyn, rozegrano 66 spotkań i strzelono 293 goli, co daje średnią 4,44 na mecz. We wszystkich spotkaniach wzięło udział 143 zawodników. RESO Europa Service po raz trzeci była sponsorem generalnym ligi.

W miniony piątek odbyła się ostatnia kolejka rozgrywek, która wyłoniła zwycięzcę. Najlepszą drużyną okazał się 14 Dywizjon, który z przewagą 4 punktów wyprzedził Commerce oraz Szkarnulis Team. Tegoroczna edycja była bardzo wyrównana, czego potwierdzeniem jest fakt, że aż 5 drużyn zdobyło 22 punkty i do ostatnich sekund walczyło o podium. Ogromne emocje towarzyszyły do samego końca rozgrywek, a gol mający wpływ na ostateczny kształt tabeli padł na 30 sekund przed końcem ostatniego meczu. Publiczność zgromadzona na trybunach z wypiekami na twarzy obserwowała poczynania swoich kolegów na hali.

Uroczysta Gala Mistrzów, podczas której zostały wręczone nagrody indywidualne oraz puchary i medale dla drużyn biorących udział w rozgrywkach, odbyła się dzień później w sobotę.

Od 2015 roku śledzimy rozgrywki RESO Suwałki Football League i z satysfakcją mogę stwierdzić, że z roku na rok widoczny jest wzrost poziomu zarówno sportowego, jak i organizacyjnego. Ostatnia kolejka minionego sezonu jest wizytówką całych rozgrywek. Dziękuję wszystkim zawodnikom za fantastyczne emocje. Gratuluję drużynom udziału w rozgrywkach, a Ośrodkowi Sportu i Rekreacji świetnej organizacji ligi. Do zobaczenia w listopadzie na otwarciu kolejnej edycji RESO Suwałki Football League – powiedział podczas Gali Tomasz Szyszko, rzecznik prasowy RESO Europa Service.

Tabelę, końcowe wyniki oraz nagrody indywidualne znajdują się na stronie www.footballsuwalki.pl.