Proces rekrutacji « RESO Europa Service

    RESO EUROPA SERVICE Sp. z o.o.

  • Phone: (+48) 87 565 4444
  • Mail: biuro@reso.com.pl
  • Website: www.reso.com.pl
  • Address: ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki

Proces rekrutacji

1. W przypadku wolnego stanowiska pracy wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres pocztowy: RESO Europa Service, ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki lub na adres e-mailowy: praca@reso.com.pl.

2. Jeśli Twoja kandydatura spotka się z naszym zainteresowaniem, wówczas skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia dogodnego terminu rozmowy kwalifikacyjnej. Na tym etapie kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

3. Odbywa się rozmowa kwalifikacyjna w obecności bezpośredniego przełożonego oraz pracownika kadr. Jej celem jest sprawdzenie Twojego merytorycznego przygotowania do przyszłych obowiązków. Natomiast Ty, jako potencjalny pracownik możesz zadawać pytania, dzięki czemu będziesz mógł dowiedzieć się o czasie i specyfice wykonywanej pracy, wynagrodzeniu itp.

4. W ciągu tygodnia od rozmowy otrzymasz informację zwrotną dotyczącą procesu rekrutacji. W przypadku pozytywnej rekomendacji zaprosimy Cię do podpisania umowy o pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w RESO Europa Service (pomimo braku aktualnych ofert pracy) lub masz nam coś szczególnego do zaoferowania, to wyślij nam swoje CV na e-mail: praca@reso.com.pl i umotywuj dlaczego, to właśnie Ty powinieneś pracować w naszym zespole. Być może Twoje cenne doświadczenie lub umiejętności spotkają się z naszą aprobatą i wówczas skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj, że:

1. Administratorem danych osób aplikujących o pracę jest RESO Europa Service Sp. z o. o. z siedzibą w Suwałkach 16-400, ul. Innowacyjna 1, która przetwarza dane w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym dla zapewnienia kontaktu z osobą ubiegającą się o zatrudnienie.

2. Poprzez czynność przesłania aplikacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w ramach niniejszego procesu rekrutacji. Wyrażenie zgody jest wymagane do rozpoznania Twojej kandydatury, w przeciwnym razie będziemy musieli ją odrzucić.

3. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji jest dobrowolne.

4. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgody na przetwarzanie danych na potrzeby niniejszej lub przyszłych rekrutacji, kierując informację o jej wycofaniu na wskazany wyżej adres/e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

5. Twoje dane osobowe mogą być powierzane odbiorcom zewnętrznym takim jak internetowe portale rekrutacyjne oraz dostawcy IT.

6. Dane osobowe na potrzeby niniejszej rekrutacji będą przechowywane przez 3 miesiące od zakończenia rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przechowanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji dane będą przechowywane przez 1 rok od zakończenia niniejszej rekrutacji.

7. Masz prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorującego ochronę danych osobowych.

8. Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o dopisanie takiego oświadczenia w treści przesyłanej aplikacji.