Odszedł Andrzej Szczepański « RESO Europa Service

    RESO EUROPA SERVICE Sp. z o.o.

  • Phone: (+48) 87 565 4444
  • Mail: biuro@reso.com.pl
  • Website: www.reso.com.pl
  • Address: ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki
Odszedł Andrzej Szczepański

Z ogromnym żalem informujemy, iż w dniu 28 marca (sobota) 2020 r. w wieku 73 lat odszedł wspaniały człowiek i nasz przyjaciel Andrzej Szczepański.

Andrzej Szczepański urodził się 5 stycznia 1947 r. w Człuchowie. Był człowiekiem wielu pasji. Największą była piłka nożna. Za swoją działalność został odznaczony Złotą Odznaką PZPN oraz Brązowym i Srebrnym Medalem PZPN za wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej.

Drugą pasją Andrzeja Szczepańskiego była polityka. W swojej karierze politycznej był m. in. wojewodą słupskim, senatorem RP, radnym sejmiku pomorskiego i przewodniczącym Wojewódzkiej Rady Narodowej w Słupsku. W 1997 r. został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Przez większą część życia Andrzej Szczepański zajmował się także ubezpieczeniami. Pracował w kilku firmach, a w połowie 2013 r. rozpoczął pracę w RESO Europa Service na stanowisku kierownika sprzedaży regionu 8. Dzięki swoim wysokim umiejętnościom interpersonalnym bardzo rozwinął pozycję RESO na Pomorzu, nawiązując przy tym wiele nowych znajomości z agentami.

Andrzej Szczepański dał się poznać jako przesympatyczny i uprzejmy człowiek. Miał niesamowity dar nawiązywania dobrych relacji z ludźmi. Zawsze tryskał humorem, a energii i pracowitości zazdrościł mu niejeden młodszy kolega z firmy.

Pracę w suwalskiej spółce zakończył ostatniego dnia 2015 r., po czym przeszedł na zasłużoną emeryturę. Nadal jednak utrzymywał kontakt z byłym pracodawcą i chętnie uczestniczył w wydarzeniach firmowych RESO.

Jego śmierć jest wielkim ciosem dla całego środowiska naszej firmy.

Rodzinie oraz Bliskim składamy szczere kondolencje oraz wyrazy współczucia.