Sprawdzony partner « RESO Europa Service

    RESO EUROPA SERVICE Sp. z o.o.

  • Phone: (+48) 87 565 4444
  • Mail: biuro@reso.com.pl
  • Website: www.reso.com.pl
  • Address: ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

Gdy w październiku 2005 roku pojawiliśmy się na rynku ubezpieczeń, mieliśmy przed sobą wiele wyzwań. Najważniejszym zadaniem było pozyskanie partnerów – osób, które zaufają naszej sile, uwierzą w ogromny potencjał możliwości i postawią na markę RESO Europa Service. Udało się. Staliśmy się jednym z najatrakcyjniejszych polskich pośredników w branży – łączącym klientów z ubezpieczycielami oraz likwidatorami szkód, a także agentów i brokerów z firmami oferującymi ubezpieczenia. To wszystko dzięki wysokiej jakości oferowanych usług, precyzyjnej realizacji poszczególnych założeń w budowie solidnych podstaw przedsiębiorstwa oraz prostej zasadzie – dobra firma musi być przyjazna dla wszystkich ludzi.

Pierwsze znaczące efekty widoczne były już po czterech latach. W 2009 roku RESO sprzedało ponad 54 tys. polis i uzyskało przypis w wysokości ponad 9 mln PLN. Dwanaście miesięcy później liczba sprzedanych polis osiągnęła 160 tys., a przypis wzrósł do 40,4 mln PLN. Szósty rok działalności przyniósł firmie 75,4 mln PLN przypisu ze sprzedaży sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych oraz powiększenie liczby klientów do 200 000 osób. W latach 2012-2015 zebrany przypis oscylował pomiędzy 84 mln zł a 96 mln zł rocznie. 2016 rok przyniósł ożywienie na polskim rynku ubezpieczeniowym i 236 mln zł przypisu RESO z dynamiką sprzedaży wynoszącą ponad 270% r/r. W 2017 roku padł kolejny rekord – ponad 340 mln zł z dynamiką 144% r/r. Czyni to nas jedną z najprężniej rozwijających się firm w branży ubezpieczeniowej.

Ogromną zasługę w naszym rozwoju odgrywa współpraca z łotewską firmą Balcia Insurance SE. To jeden z dynamicznie rozwijających się zakładów ubezpieczeń, oferujący bogatą gamę sprawdzonych produktów. Obecnie Balcia Insurance prowadzi działalność na zasadzie Oddziału zagranicznego zakładu ubezpieczeń w Polsce, Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii, natomiast we Włoszech i Hiszpanii działa na zasadzie swobody świadczenia usług. W tym miejscu należy podkreślić, że RESO Europa Service jest jedynym partnerem generalnym Balcia Insurance w naszym kraju. Nawiązana od 2008 roku współpraca polega nie tylko na sprzedaży produktów, ale przede wszystkim na wspólnym dopasowywaniu ofert względem potrzeb naszych klientów i partnerów – agentów i brokerów.

Najważniejszą misją RESO jest zapewnienie ochrony wszystkim naszym klientom. Towarzyszymy im w każdej chwili, oferując wsparcie i fachową pomoc. Dzięki temu poprawiamy jakość ich życia oraz dajemy gwarancję prawdziwego bezpieczeństwa.

Firma reprezentowana jest na terenie całej Polski. Jednocząc ze sobą klientów, agentów oraz brokerów, uczyniliśmy naszą markę jedną z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju. Zajmujemy się m. in.: sprzedażą ubezpieczeń Balcia Insurance SE, tworzeniem sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych przeznaczonych na rynek polski, organizowaniem i przeprowadzaniem szkoleń oraz administrowaniem procesu likwidacji szkód. Dokładamy również wszelkich starań w walce z bezrobociem – tworzymy nowe miejsca pracy dla pracowników oraz przedstawicieli.

Co więcej, poprzez naszą działalność pomagamy w rozwoju lokalnego środowiska – jesteśmy wśród największych firm w województwie podlaskim i w czołówce największych firm w powiecie suwalskim, tworzymy wciąż nowe miejsca pracy w regionie oraz aktywnie wspieramy środowiska społeczno-oświatowe (m. in. sponsorujemy Stowarzyszenia SALOS Suwałki, Akademia 2012, a także współpracujemy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Suwalskim Ośrodkiem Kultury).

Jak widzimy działalność RESO w najbliższej przyszłości? Przede wszystkim pragniemy nadal utrzymać wypracowaną opinię u naszych partnerów i klientów – ich zaufanie do mocnych stron naszych usług jest najcenniejsze. Z myślą o nich  wkrótce wprowadzimy do naszej oferty doskonałe rozwiązania technologiczne i nowe  rodzaje ubezpieczeń, a także polepszymy jakość i dostępność realizowanych przez nas usług w zakresie sprzedaży oraz likwidacji szkód.

Zapraszamy do współpracy i wzajemnego rozwoju z RESO – sprawdzonym partnerem w ubezpieczeniach.

Bronisław Woźnialis

Prezes Zarządu