O nas « RESO Europa Service

    RESO EUROPA SERVICE Sp. z o.o.

  • Phone: (+48) 87 565 4444
  • Mail: biuro@reso.com.pl
  • Website: www.reso.com.pl
  • Address: ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki

O naszej firmie

RESO Europa Service Sp. z o.o. to firma specjalizująca się przede wszystkim w sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń oraz administrowaniu procesu likwidacji szkód, w tym szkód międzynarodowych.

Największymi naszymi atutami są profesjonalizm, rzetelność, duże doświadczenie, szybkość działania, wysoka jakość oferowanych przez nas usług, precyzyjne i sprawdzone procedury postępowania w likwidacji szkód ubezpieczeniowych, a także nastawienie na sukces.

Od 2008 roku RESO Europa Service jest Partnerem Generalnym łotewskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Balcia Insurance SE, które oferuje szeroką gamę sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych dla każdej grupy społecznej i zawodowej.

O silnej pozycji RESO świadczy ogólnopolski zasięg działalności. Na terenie całego kraju reprezentuje nas 8 tys. pośredników ubezpieczeniowych. Spółka wciąż się rozwija, o czym świadczy zarówno wzrost sprzedaży i tempo zatrudnienia, jak też uzyskane wyróżnienia. Możemy poszczycić się bowiem m. in. „Diamentem Forbesa 2013″, czterokrotnym uznaniem „Superfirmy”, dwukrotnym wyróżnieniem „Gepardy Biznesu” czy certyfikatem „Rzetelnej Firmy”.

Jednocząc ze sobą klientów, agentów oraz brokerów, uczyniliśmy naszą markę jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce.