O nas « RESO Europa Service

    RESO EUROPA SERVICE Sp. z o.o.

  • Phone: (+48) 87 565 4444
  • Mail: biuro@reso.com.pl
  • Website: www.reso.com.pl
  • Address: ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki

O naszej firmie

RESO Europa Service Sp. z o.o. to firma specjalizująca się przede wszystkim w sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń oraz administrowaniu procesu likwidacji szkód, w tym szkód międzynarodowych.

Największymi naszymi atutami są profesjonalizm, rzetelność, duże doświadczenie, szybkość działania, wysoka jakość oferowanych przez nas usług, precyzyjne i sprawdzone procedury postępowania w likwidacji szkód ubezpieczeniowych, a także nastawienie na sukces.

Od 2008 roku RESO Europa Service jest Partnerem Generalnym łotewskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Balcia Insurance SE, które oferuje szeroką gamę sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych dla każdej grupy społecznej i zawodowej.

O silnej pozycji RESO świadczy ogólnopolski zasięg działalności. Na terenie całego kraju reprezentuje nas 10 tys. pośredników ubezpieczeniowych. Spółka wciąż się rozwija, o czym świadczy zarówno wzrost sprzedaży i tempo zatrudnienia, jak też uzyskane wyróżnienia. Możemy poszczycić się bowiem m. in. Diamentem Forbesa 2013 i 2020, czterokrotnym uznaniem Superfirmy, dwukrotnym wyróżnieniem Gepardy Biznesu czy certyfikatem Rzetelnej Firmy.

Jednocząc ze sobą klientów, agentów oraz brokerów, uczyniliśmy naszą markę jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce.