RESO EUROPA SERVICE Sp. z o.o.

  • Phone: (+48) 87 565 4444
  • Mail: biuro@reso.com.pl
  • Website: www.reso.com.pl
  • Address: ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki

Nasi partnerzy

Głównym partnerem biznesowym RESO Europa Service jest Balcia Insurance SE (dawniej “BTA Insurance Company” SE), z którym współpracujemy od 2009 roku. W ramach tego partnerstwa m. in. sprzedajemy produkty ubezpieczeniowe, rozwijamy sieć sprzedaży, a także przeprowadzamy proces likwidacji szkód dla Balcia.

Naszymi nieocenionymi partnerami w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy od początku swojej działalności, czyli od 2005 roku są agenci i brokerzy ubezpieczeniowi z całej Polski. Ich grono nieustannie się powiększa.

W 2014 roku podjęliśmy współpracę z firmą Starter Sp. z o.o. specjalizującą się w świadczeniu usług assistance, która obsługuje dla nas szkody z tytułu ubezpieczeń assistance (Pomoc Podczas Podróży – assistance, pomoc specjalistów w ramach ubezpieczenia Dom Pakiet). W tym samym roku nawiązaliśmy też partnerstwo z firmą Bacca Sp. z o.o. – liderem finansowania składek ubezpieczeniowych na polskim rynku, dzięki któremu oferujemy naszym klientom możliwość rozłożenia składek ubezpieczeniowych na raty.