RESO EUROPA SERVICE Sp. z o.o.

  • Phone: (+48) 87 565 4444
  • Mail: biuro@reso.com.pl
  • Website: www.reso.com.pl
  • Address: ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki

Proces rekrutacji

1. W przypadku wolnego stanowiska pracy wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres pocztowy: RESO Europa Service, ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki lub na adres e-mailowy: praca@reso.com.pl bądź za pośrednictwem naszego formularza online.

Pamiętaj o zawarciu w swoim CV czytelnie podpisanej klauzuli:

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez  RESO  Europa  Service Sp.  z o.o. z siedzibą w Suwałkach 16-400, ul. Innowacyjna 1, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

2. Jeśli Twoja kandydatura spotka się z naszym zainteresowaniem, wówczas skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia dogodnego terminu rozmowy kwalifikacyjnej. Na tym etapie kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

3. Odbywa się rozmowa kwalifikacyjna w obecności bezpośredniego przełożonego oraz pracownika kadr. Jej celem jest sprawdzenie Twojego merytorycznego przygotowania do przyszłych obowiązków. Natomiast Ty, jako potencjalny pracownik możesz zadawać pytania, dzięki czemu będziesz mógł dowiedzieć się o czasie i specyfice wykonywanej pracy, wynagrodzeniu itp.

4. W ciągu tygodnia od rozmowy otrzymasz informację zwrotną dotyczącą procesu rekrutacji. W przypadku pozytywnej rekomendacji zaprosimy Cię do podpisania umowy o pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w RESO Europa Service (pomimo braku aktualnych ofert pracy) lub masz nam coś szczególnego do zaoferowania, to wyślij nam swoje CV na e-mail: praca@reso.com.pl i umotywuj dlaczego, to właśnie Ty powinieneś pracować w naszym zespole. Być może Twoje cenne doświadczenie lub umiejętności spotkają się z naszą aprobatą i wówczas skontaktujemy się z Tobą.